Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B226K016F1900
TH3B226K016F1900 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 22UF 16V 10% 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 10% 16V ESR 1.9 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B226K016F1900
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B226K016F1900 TH3B226K016F1900 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 10% 16V ESR 1.9 B case Molded