Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B335K016D3000
TH3B335K016D3000 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 3.3UF 10% 16V 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 10% 16V ESR 3 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B335K016D3000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B335K016D3000 TH3B335K016D3000 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 10% 16V ESR 3 B case Molded