Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B335K020C2700
TH3B335K020C2700 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 3.3UF 10% 20V 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 10% 20V ESR2.7 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B335K020C2700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B335K020C2700 TH3B335K020C2700 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 10% 20V ESR2.7 B case Molded