Продукція > VISHAY > TH3B335K035E2500
TH3B335K035E2500
TH3B335K035E2500 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 3.3uF 35V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2.5 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B335K035E2500 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 35V 10% 1411
товару немає в наявності
TH3B335K035E2500 TH3B335K035E2500 Виробник : Vishay / Sprague th3-1764083.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 10% 35V ESR2.5 B case Molded