Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B335M025C3000
TH3B335M025C3000 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 3.3UF 25V 20% 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20% 25V ESR 3 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B335M025C3000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B335M025C3000 TH3B335M025C3000 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20% 25V ESR 3 B case Molded