Продукція > VISHAY > TH3B335M025D3000
TH3B335M025D3000
TH3B335M025D3000 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 3.3uF 25V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 3 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Description: CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Package / Case: 1411 (3528 Metric), Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 3.3 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B335M025D3000 TH3B335M025D3000 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 20% 25V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Package / Case: 1411 (3528 Metric)
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3Ohm
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 3.3 µF
Voltage - Rated: 25 V
товару немає в наявності
TH3B335M025D3000 TH3B335M025D3000 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20% 25V ESR 3 B case Molded