Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B335M035C2500
TH3B335M035C2500 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 3.3UF 35V 20% 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20% 35V ESR2.5 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B335M035C2500
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B335M035C2500 TH3B335M035C2500 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20% 35V ESR2.5 B case Molded