Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B475K010F2700
TH3B475K010F2700 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 10V 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 10% 10V ESR2.7 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B475K010F2700
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B475K010F2700 TH3B475K010F2700 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 10% 10V ESR2.7 B case Molded