TH3B475K016C2100
TH3B475K016C2100 Vishay / Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 10% 16V ESR2.1 B case Molded
на замовлення 990 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B475K016C2100 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 16V 10% 1411