Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B475K020E1900
TH3B475K020E1900 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 4.7UF 10% 20V 1411
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 10% 20V ESR1.9 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B475K020E1900
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B475K020E1900 TH3B475K020E1900 Виробник : Vishay / Sprague th3-1764083.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 10% 20V ESR1.9 B case Molded