Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B475K020E2900
TH3B475K020E2900 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 4.7UF 20V 10% 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 10% 20V ESR2.9 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B475K020E2900
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B475K020E2900 TH3B475K020E2900 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 10% 20V ESR2.9 B case Molded