Продукція > VISHAY > TH3B475K035F3100
TH3B475K035F3100
TH3B475K035F3100 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 4.7uF 35V B CASE 10% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 3.1 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B475K035F3100 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 35V 10% 1411