Продукція > VISHAY > TH3B475M020E1900
TH3B475M020E1900
TH3B475M020E1900 Vishay
th3.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 4.7uF 20V B CASE 20% (3.5 X 2.8 X 1.9mm) Inward L SMD 3528-21 2.9 Ohm 150°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B475M020E1900 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1411