Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B475M020E2900
TH3B475M020E2900 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 4.7UF 20% 20V 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 20% 20V ESR2.9 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B475M020E2900
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B475M020E2900 TH3B475M020E2900 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 20% 20V ESR2.9 B case Molded