Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B475M025E2800
TH3B475M025E2800 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 4.7UF 25V 20% 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 20% 25V ESR2.8 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B475M025E2800
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B475M025E2800 TH3B475M025E2800 Виробник : Vishay / Sprague VISH_S_A0011304648_1-2571929.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 4.7uF 20% 25V ESR2.8 B case Molded