Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B476K010D1800
TH3B476K010D1800 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10% 10V ESR 1.8 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B476K010D1800
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B476K010D1800 TH3B476K010D1800 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10% 10V ESR 1.8 B case Molded