Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B685K025C2400
TH3B685K025C2400 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 6.8UF 25V 10% 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 10% 25V ESR2.4 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B685K025C2400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B685K025C2400 TH3B685K025C2400 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 10% 25V ESR2.4 B case Molded