TH3B685M016C1800
TH3B685M016C1800 Vishay / Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 20% 16V ESR1.8 B case Molded
на замовлення 2129 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B685M016C1800 Виробник : Vishay Sprague th3.pdf Description: CAP TANT 6.8UF 16V 20% 1411