Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B685M025C2400
TH3B685M025C2400 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 6.8UF 20% 25V 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 20% 25V ESR2.4 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B685M025C2400
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B685M025C2400 TH3B685M025C2400 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6.8uF 20% 25V ESR2.4 B case Molded