Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3B686K6R3E1800
TH3B686K6R3E1800 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 68UF 6.3V 10% 1411
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 10% 6.3V ESR1.8 B case Molded.
Інші пропозиції TH3B686K6R3E1800
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3B686K6R3E1800 TH3B686K6R3E1800 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 68uF 10% 6.3V ESR1.8 B case Molded