Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH3C105K050D3300
TH3C105K050D3300
TH3C105K050D3300 Vishay Sprague
th3.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 1UF 10% 50V 2312
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 3.3Ohm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 50 V
Qualification: AEC-Q200
Написати відгук
Description: CAP TANT 1UF 10% 50V 2312, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 3.3Ohm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 1 µF, Voltage - Rated: 50 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH3C105K050D3300 TH3C105K050D3300 Виробник : Vishay / Sprague th3.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1uF 10% 50V ESR 3.3 C case Molded