Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH4C226K010C1400
TH4C226K010C1400
TH4C226K010C1400 Vishay Sprague
th4.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 22UF 10V 10% 2413
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 10V 10% C Case ESR 1.4 Molded.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH4C226K010C1400 TH4C226K010C1400 Виробник : Vishay / Sprague th4.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 10V 10% C Case ESR 1.4 Molded