TH4C226K016C1400
TH4C226K016C1400 Vishay / Sprague
th4.pdf
Виробник: Vishay / Sprague
Tantalum Capacitors - Solid SMD 22uF 16V 10% C Case ESR 1.4 Molded
на замовлення 881 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Tant Solid 22uF 16V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1.4 Ohm 175°C Automotive AEC-Q200 T/R.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH4C226K016C1400 TH4C226K016C1400 Виробник : Vishay th4.pdf Cap Tant Solid 22uF 16V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 1.4 Ohm 175°C Automotive AEC-Q200 T/R
товару немає в наявності
TH4C226K016C1400 TH4C226K016C1400 Виробник : Vishay Sprague th4.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 16V 2312
товару немає в наявності