Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH4C476K010C0500
TH4C476K010C0500
TH4C476K010C0500 Vishay Sprague
th4.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 2312
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 2312, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 500mOhm, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 47 µF, Voltage - Rated: 10 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH4C476K010C0500 TH4C476K010C0500 Виробник : Vishay Sprague th4.pdf Description: CAP TANT 47UF 10% 10V 2312
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Capacitance: 47 µF
Voltage - Rated: 10 V
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
TH4C476K010C0500 TH4C476K010C0500 Виробник : Vishay / Sprague th4.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 10V 10% C Case ESR 0.5 Molded