Продукція > VISHAY > TH4C476K6R3C0800
TH4C476K6R3C0800
TH4C476K6R3C0800 Vishay
th4.pdf
Виробник: Vishay
Cap Tant Solid 47uF 6.3V C CASE 10% (6 X 3.2 X 2.5mm) Inward L SMD 6032-28 0.8 Ohm 175°C Automotive AEC-Q200 T/R
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH4C476K6R3C0800 TH4C476K6R3C0800 Виробник : Vishay Sprague th4.pdf Description: CAP TANT 47UF 6.3V 10% 2413
товару немає в наявності
TH4C476K6R3C0800 TH4C476K6R3C0800 Виробник : Vishay / Sprague th4.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 47uF 6.3V 10% C Case ESR 0.8 Molded