Продукція > VISHAY SPRAGUE > TH5E106K021A1000
TH5E106K021A1000
TH5E106K021A1000 Vishay Sprague
th5.pdf
Виробник: Vishay Sprague
Description: CAP TANT 10UF 10% 21V 2917
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Package / Case: 2917 (7343 Metric)
Size / Dimension: 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 200°C
ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm
Manufacturer Size Code: E
Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 21 V
на замовлення 800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 400
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 21V 2917, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Reliability, Package / Case: 2917 (7343 Metric), Size / Dimension: 0.287" L x 0.170" W (7.29mm x 4.32mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 200°C, ESR (Equivalent Series Resistance): 1Ohm, Manufacturer Size Code: E, Height - Seated (Max): 0.169" (4.30mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 21 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
TH5E106K021A1000 TH5E106K021A1000 Виробник : Vishay Sprague th5.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 21V 2917
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Reliability
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Manufacturer Size Code: E
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 21 V
на замовлення 1228 шт:
Кількість Ціна
TH5E106K021A1000 TH5E106K021A1000 Виробник : Vishay / Sprague th5.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 21volts 10% E cs Mld, 200 C Temp