Продукція > TRACO POWER > THD 10-2410WIN
THD 10-2410WIN
THD 10-2410WIN TRACO Power
thd10win.pdf
Виробник: TRACO Power
Isolated DC/DC Converters - Through Hole 8.9W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case
на замовлення 90 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 8.9W, Features: Remote On/Off, OCP, SCP, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 2.7A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3.3V, Power (Watts): 8.9 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THD 10-2410WIN THD 10-2410WIN Виробник : Traco Power thd10win.pdf Description: DC DC CONVERTER 3.3V 8.9W
Features: Remote On/Off, OCP, SCP
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP Module, 9 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 2.7A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3V
Power (Watts): 8.9 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 42 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
THD 10-2410WIN THD 10-2410WIN Виробник : Traco Power thd10win_datasheet.pdf Module DC-DC 24VIN 1-OUT 3.3V 2.7A 10W 8-Pin DIP Module
на замовлення 2 шт:
THD 10-2410WIN Виробник : Traco Power thd10win.pdf DC/DC, 10W, Вход: 9-36 VDC, Выход: 3.3V/2.7А, изоляция 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт