THD 12-4813WI
THD 12-4813WI Traco Power
thd12wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 12W
Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
Packaging: Tube
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 800mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 10 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 12W, Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO, Packaging: Tube, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 800mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції THD 12-4813WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THD 12-4813WI THD 12-4813WI Виробник : Traco Power thd12wi_datasheet.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: 15V/800mА, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
THD 12-4813WI THD 12-4813WI Виробник : TRACO Power thd12wi.pdf Isolated DC/DC Converters - Through Hole 12W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case