THD 12-4823WI
THD 12-4823WI TRACO Power
thd12wi_datasheet-3049873.pdf
Виробник: TRACO Power
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
DC/DC, 12W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: ±15V/±400mА, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт, кількість в упаковці: 10 шт.
Інші пропозиції THD 12-4823WI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THD 12-4823WI THD 12-4823WI Виробник : Traco Power thd12wi.pdf Description: DC DC CONVERTER +/-15V 12W
на замовлення 15 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
THD 12-4823WI THD 12-4823WI Виробник : Traco Power thd12wi_datasheet.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: ±15V/±400mА, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт