Продукція > TRACO POWER > THD 15-2410WIN
THD 15-2410WIN
THD 15-2410WIN Traco Power
thd15win.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 13W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 4A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 13 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 218 шт:
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 3.3V 13W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OVP, SCP, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 4A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 13 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THD 15-2410WIN THD 15-2410WIN Виробник : TRACO Power thd15win.pdf DC/DC Converters - Through Hole 13.2W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case
на замовлення 51 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
THD 15-2410WIN THD 15-2410WIN Виробник : Traco Power thd15win.pdf DC/DC, 15W, Вход: 9-36 VDC, Выход: 3.3V/3.5А Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт