THD 12-4822WI
THD 12-4822WI Traco Power
thd12wi.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 12W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 85%
Current - Output (Max): 500mA, 500mA
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 2
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 242 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 12W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OVP, SCP, UVLO, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 85%, Current - Output (Max): 500mA, 500mA, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 2, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THD 12-4822WI THD 12-4822WI Виробник : TRACO Power thd12wi.pdf DC/DC Converters - Through Hole 12W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case
на замовлення 73 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
THD 12-4822WI THD 12-4822WI Виробник : Traco Power thd12wi_datasheet.pdf Module DC-DC 48VIN 2-OUT 12V/-12V 0.5A/0.5A 12W 9-Pin DIP Module
на замовлення 22 шт:
THD 12-4822WI
Додати до обраних Обраний товар
thd12wi.pdf Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
THD 12-4822WI THD 12-4822WI Виробник : Traco Power thd12wi_datasheet.pdf DC/DC, 12W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: ±12V/±500mА, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю до 15 Вт Од. вим: шт