THD 15-4812WIN
thd15win.pdf
Код товару: 116859
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THD 15-4812WIN THD 15-4812WIN Виробник : Traco Power thd15win.pdf Description: DC DC CONVERTER 12V 15W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1.25A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
THD 15-4812WIN THD 15-4812WIN Виробник : Traco Power thd15win.pdf DC/DC, 15W, Вход: 18-75 VDC, Выход: 12V/1.25А, изоляция 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт