Продукція > TRACO POWER > THD 15-4813WIN
THD 15-4813WIN
THD 15-4813WIN Traco Power
thd15win.pdf
Виробник: Traco Power
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W
Packaging: Tube
Features: Remote On/Off, OVP, SCP
Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads
Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 75V
Efficiency: 90%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 15V
Part Status: Active
Power (Watts): 15 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 15V 15W, Packaging: Tube, Features: Remote On/Off, OVP, SCP, Package / Case: 24-DIP Module, 8 Leads, Size / Dimension: 1.25" L x 0.80" W x 0.40" H (31.8mm x 20.3mm x 10.2mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 75V, Efficiency: 90%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 15V, Part Status: Active, Power (Watts): 15 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Інші пропозиції THD 15-4813WIN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THD 15-4813WIN THD 15-4813WIN Виробник : Traco Power thd15win.pdf DC/DC, 15W, Вхід: 18-75 VDC, Вихід: 15V/1А, ізоляція 1500VDC, корпус DIP24, -40...+85 C Група товару: DC-DC-перетворювачі на друковану плату в корпусі DIP потужністю від 15-60 Вт Од. вим: шт
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 12 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
THD 15-4813WIN
Код товару: 201295
Додати до обраних Обраний товар
thd15win.pdf Блоки та елементи живлення > DC / DC перетворювачі
товару немає в наявності
THD 15-4813WIN Виробник : Traco Power thd15win.pdf DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 15, Розм = 31,8 x 20,3 x 10,2 мм, Uвх (max), В = 75, Uвх (min), В = 18, ККД, % = 90, Р, Вт = 15, Тексп, °C = -40...+85, Iвих1, А = 1, Uізол., В = 1 500, Uвих, % = 1,... Група товару: Джерела живлення Корп
кількість в упаковці: 10 шт
товару немає в наявності
THD 15-4813WIN THD 15-4813WIN Виробник : TRACO Power thd15win.pdf DC/DC Converters - Through Hole 15W DC/DC Converter isolated, regulated in a PCB Mount Metal Case