Продукція > KYOCERA AVX > THJA104K035RJN
THJA104K035RJN
THJA104K035RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 35V 1206
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 24Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 14000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.1UF 10% 35V 1206, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 24Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 0.1 µF, Voltage - Rated: 35 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA104K035RJN THJA104K035RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ-3165556.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0.1uF 35V 10% ESR=24
на замовлення 74 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
THJA104K035RJN THJA104K035RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 0.1UF 10% 35V 1206
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Grade: Automotive
Capacitance: 0.1 µF
Voltage - Rated: 35 V
Qualification: AEC-Q200
Мінімальне замовлення: 4
THJA104K035RJN THJA104K035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0.1uF 35V 10% ESR=24