Продукція > KYOCERA AVX > THJA105K025RJN
THJA105K025RJN
THJA105K025RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 1UF 10% 25V 1206
Tolerance: ±10%
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 5.2Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - THJA105K025RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 1 µF, 25 V, 1206 [Metrisch: 3216], ± 10%, 5.2 ohm, A, Produkthöhe: 1.6, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch: 3216], Ausfallrate: -, Kapazitätstoleranz: ± 10%, Qualifikation: AEC-Q200, Betriebstemperatur, min.: -55, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 5.2, Produktlänge: 3.2, Kapazität: 1, Spannung (DC): 25, Rippelstrom: 120, Produktpalette: THJ, Hersteller-Größencode: A, Name der Serie: THJ, Betriebstemperatur, max.: 175, Produktbreite: 1.6, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA105K025RJN THJA105K025RJN Виробник : KYOCERA AVX 2946814.pdf Description: KYOCERA AVX - THJA105K025RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 1 µF, 25 V, 1206 [Metrisch: 3216], ± 10%, 5.2 ohm, A
Produkthöhe: 1.6
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1206 [Metrisch: 3216]
Ausfallrate: -
Kapazitätstoleranz: ± 10%
Qualifikation: AEC-Q200
Betriebstemperatur, min.: -55
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 5.2
Produktlänge: 3.2
Kapazität: 1
Spannung (DC): 25
Rippelstrom: 120
Produktpalette: THJ
Hersteller-Größencode: A
Name der Serie: THJ
Betriebstemperatur, max.: 175
Produktbreite: 1.6
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 185 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 24
THJA105K025RJN THJA105K025RJN Виробник : Kyocera AVX THJ-3165556.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 1uF 10%
Мінімальне замовлення: 7
THJA105K025RJN THJA105K025RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 1UF 10% 25V 1206
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: A
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 1 µF
Voltage - Rated: 25 V