Продукція > KYOCERA AVX > THJA106K006AJN
THJA106K006AJN
THJA106K006AJN KYOCERA AVX
THJ_200C.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.2Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 6.3 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.2Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 6.3 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції THJA106K006AJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA106K006AJN THJA106K006AJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 6V 10uF 10% ESR = 2.2mOhm