Продукція > KYOCERA AVX > THJA224M035RJN
THJA224M035RJN
THJA224M035RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.22UF 20% 35V 1206
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 18Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: A
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Capacitance: 0.22 µF
Voltage - Rated: 35 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 0.22UF 20% 35V 1206, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 18Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: A, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Capacitance: 0.22 µF, Voltage - Rated: 35 V.
Інші пропозиції THJA224M035RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA224M035RJN THJA224M035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 0.22uF 35V 20% ESR=18