Продукція > KYOCERA AVX > THJA334K035RJN
THJA334K035RJN
THJA334K035RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.33UF 10% 35V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 0.33uF 10%.
Інші пропозиції THJA334K035RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA334K035RJN THJA334K035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 35volts 0.33uF 10%