Продукція > KYOCERA AVX > THJA474K025RJN
THJA474K025RJN
THJA474K025RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 0.47UF 10% 25V 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 0.47uF 10%.
Інші пропозиції THJA474K025RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJA474K025RJN THJA474K025RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25volts 0.47uF 10%