Продукція > KYOCERA AVX > THJB106K016RJN
THJB106K016RJN
THJB106K016RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.8Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 18000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - THJB106K016RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 16 V, 1210 [Metrisch: 3225], ± 10%, 2.8 ohm, B, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 1.9mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch: 3225], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 2.8ohm, Produktlänge: 3.5mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 16V, Rippelstrom: 174mA, Produktpalette: THJ Series, Hersteller-Größencode: B, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Produktbreite: 2.8mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB106K016RJN THJB106K016RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: KYOCERA AVX - THJB106K016RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 16 V, 1210 [Metrisch: 3225], ± 10%, 2.8 ohm, B
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 1210 [Metrisch: 3225]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 2.8ohm
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 174mA
Produktpalette: THJ Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
THJB106K016RJN THJB106K016RJN Виробник : KYOCERA AVX 2946814.pdf Description: KYOCERA AVX - THJB106K016RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 16 V, 1210 [Metrisch 3225], ± 10%, 2.8 ohm, B
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 1.9mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 3.5mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 16V
Rippelstrom: 174mA
Produktpalette: THJ Series
Hersteller-Größencode: B
productTraceability: No
Produktbreite: 2.8mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 30 шт:
Мінімальне замовлення: 26
THJB106K016RJN THJB106K016RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ-3165556.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 16V 10% ESR=2.8
Мінімальне замовлення: 7
THJB106K016RJN THJB106K016RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V