Продукція > KYOCERA AVX > THJB106K016SJN
THJB106K016SJN
THJB106K016SJN Kyocera AVX
THJ.pdf
Виробник: Kyocera AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 16V 10uF 10%
на замовлення 14273 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.8Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB106K016SJN THJB106K016SJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 16V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.8Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Grade: Automotive
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V