Продукція > KYOCERA AVX > THJB106M016RJN
THJB106M016RJN
THJB106M016RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 16V 20% ESR=2.8
на замовлення 1362 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 16V 1411, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.8Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Grade: Automotive, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 16 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції THJB106M016RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB106M016RJN THJB106M016RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 16V 1411
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.8Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 16 V