Продукція > KYOCERA AVX > THJB225K025RJN
THJB225K025RJN
THJB225K025RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1411
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1411, Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 4.5Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Capacitance: 2.2 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB225K025RJN THJB225K025RJN Виробник : Kyocera AVX THJ-3165556.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 2.2uF 25V 10% ESR=4.5
на замовлення 156 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
THJB225K025RJN THJB225K025RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 2.2UF 10% 25V 1411
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Capacitance: 2.2 µF
Voltage - Rated: 25 V