Продукція > KYOCERA AVX > THJB226K010RJN
THJB226K010RJN
THJB226K010RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 22UF 10% 10V 1411
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210
Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: B
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 7800 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 22UF 10% 10V 1411, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 1411 (3528 Metric), 1210, Size / Dimension: 0.138" L x 0.110" W (3.50mm x 2.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 2.4Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: B, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Grade: Automotive, Capacitance: 22 µF, Voltage - Rated: 10 V, Qualification: AEC-Q200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB226K010RJN THJB226K010RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 22UF 10% 10V 1411
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: B
Grade: Automotive
Capacitance: 22 µF
Voltage - Rated: 10 V
Qualification: AEC-Q200
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
THJB226K010RJN THJB226K010RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 22UF 10V 10% TOL.