Продукція > KYOCERA AVX > THJB335K020RJN
THJB335K020RJN
THJB335K020RJN KYOCERA AVX
AVXC_S_A0011956943_1-2538331.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 3.3uF 20V 10% ESR=3.0
на замовлення 221 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції THJB335K020RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB335K020RJN THJB335K020RJN Виробник : AVX Corporation THJ.pdf Description: CAP TANT 3.3UF 10% 20V 1411