Продукція > KYOCERA AVX > THJB336M006RJN
THJB336M006RJN
THJB336M006RJN KYOCERA AVX
THJ-3165556.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 6.3V 20% ESR=1.7
на замовлення 1875 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції THJB336M006RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJB336M006RJN THJB336M006RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 33UF 20% 6.3V 1411
THJB336M006RJN THJB336M006RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 33uF 6.3V 20% ESR=1.7