Продукція > KYOCERA AVX > THJC106K025AJN
THJC106K025AJN
THJC106K025AJN KYOCERA AVX
THJ_200C.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
Qualification: AEC-Q200
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Automotive, Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Grade: Automotive, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V, Qualification: AEC-Q200.
Інші пропозиції THJC106K025AJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC106K025AJN THJC106K025AJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 10uF 10% ESR = 1.8mOhm