Продукція > KYOCERA AVX > THJC106K025RJN
THJC106K025RJN
THJC106K025RJN KYOCERA AVX
2946814.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - THJC106K025RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 25 V, 2312 [Metrisch: 6032], ± 10%, 1.8 ohm, C
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.6mm
Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [Metrisch: 6032]
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.8ohm
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 247mA
Produktpalette: THJ
Hersteller-Größencode: C
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 175°C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 497 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - THJC106K025RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 25 V, 2312 [Metrisch: 6032], ± 10%, 1.8 ohm, C, tariffCode: 85322100, Produkthöhe: 2.6mm, Bauform / Gehäuse des Kondensators: 2312 [Metrisch: 6032], rohsCompliant: YES, Ausfallrate: -, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, Qualifikation: AEC-Q200, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Äquivalenter Serienwiderstand (ESR): 1.8ohm, Produktlänge: 6mm, euEccn: NLR, Kapazität: 10µF, Spannung (DC): 25V, Rippelstrom: 247mA, Produktpalette: THJ, Hersteller-Größencode: C, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 175°C, Produktbreite: 3.2mm, SVHC: No SVHC (23-Jan-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC106K025RJN THJC106K025RJN Виробник : KYOCERA AVX 2946814.pdf Description: KYOCERA AVX - THJC106K025RJN - Tantalkondensator zur Oberflächenmontage, 10 µF, 25 V, 2312 [Metrisch: 6032], ± 10%, 1.8 ohm, C
tariffCode: 85322100
Produkthöhe: 2.6mm
rohsCompliant: YES
Ausfallrate: -
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
Qualifikation: AEC-Q200
usEccn: EAR99
Produktlänge: 6mm
euEccn: NLR
Kapazität: 10µF
Spannung (DC): 25V
Rippelstrom: 247mA
Produktpalette: THJ
Hersteller-Größencode: C
Produktbreite: 3.2mm
SVHC: No SVHC (23-Jan-2024)
на замовлення 497 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
THJC106K025RJN THJC106K025RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 25V 10uF 10% 2412 ES R= 1.8 Ohm
Мінімальне замовлення: 4
THJC106K025RJN THJC106K025RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 10% 25V 2312
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
Qualification: AEC-Q200
на замовлення 267 шт:
Мінімальне замовлення: 4
THJC106K025RJN THJC106K025RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 25volts 10% ESR=1.8
Tolerance: ±10%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Grade: Automotive
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V