Продукція > KYOCERA AVX > THJC106M025RJN
THJC106M025RJN
THJC106M025RJN KYOCERA AVX
THJ.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP TANT 10UF 20% 25V 2312
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 2312 (6032 Metric)
Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C
Ratings: AEC-Q200
ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz
Manufacturer Size Code: C
Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V
на замовлення 416 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP TANT 10UF 20% 25V 2312, Tolerance: ±20%, Features: Automotive, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2312 (6032 Metric), Size / Dimension: 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C, Ratings: AEC-Q200, ESR (Equivalent Series Resistance): 1.8Ohm @ 100kHz, Manufacturer Size Code: C, Height - Seated (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 10 µF, Voltage - Rated: 25 V.
Інші пропозиції THJC106M025RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC106M025RJN THJC106M025RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 10uF 25V 20% ESR=1.8
на замовлення 878 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
THJC106M025RJN THJC106M025RJN Виробник : KYOCERA AVX THJ.pdf Description: CAP TANT 10UF 20% 25V 2312
Tolerance: ±20%
Features: Automotive
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Manufacturer Size Code: C
Part Status: Active
Capacitance: 10 µF
Voltage - Rated: 25 V