THJC155M035RJN
THJC155M035RJN AVX Corporation
THJ.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP TANT 1.5UF 35V 20% 2312
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5uF 35V 20% ESR=4.5.
Інші пропозиції THJC155M035RJN
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
THJC155M035RJN THJC155M035RJN Виробник : AVX thj-776995.pdf Tantalum Capacitors - Solid SMD 1.5uF 35V 20% ESR=4.5